SAC İŞLEME UZMANI

OMSA, zorlu müşterileri ile birlikte, şimdi 6000 metrekarelik yepyeni binalarda modern bir mühendislik endüstrisine dönüşmüştür. Kalite, teslimat hassasiyeti ve hizmeti için yüksek kaliteli müşteri gereksinimlerini karşılamak için makine tabanlı Önkoşullar ve coşku gibi kaynaklara sahibiz.

OMSA, yüksek düzeyde hizmet, girişimci coşku ve teknik beceriler ile başarılı endüstriyel şirketler için Müşteri yararı yaratır. Ürün geliştirmede destek olmaktan üretime kadar müşterilerimize yakın duruyoruz. Biz ayrıntıları yanı sıra karmaşık ürünler bir ortak tedarikçisi vardır. Gücümüz, müşterilerimizin ortağı olmak ve uygun maliyetli ve uzun vadeli üretim çözümleri geliştirmektir.

TEKLİFİMİZ

Prototiplerden seri üretime kadar çizim ve analizden erken aşamalı ürünlerle verimli ve kaliteli üretim yaratıyoruz. Kendi araç yapımcılığımız ve tasarımcılarımız aracılığıyla yüksek kapasite ile kısa teslim süreleri sağlıyoruz. İşin çekirdeği mekanik ve sac işleme yöntemidir. Kesme, bükme, kaynak ve yüzey işlemi ile müşterilerimize uzun vadeli müşteri ilişkileri yaratan eksiksiz bir üretim sunuyoruz.

İŞ ORTAĞINIZ OMSA

Müşterilerimiz için sistem dağıtım yaklaşımımız daha az tedarikçi, gelişmiş kontrol, daha hızlı teslimat ve daha fazla karlılık sağlar. OMSA, tedarikçi seçiminden üretim ve lojistik güvence ve optimizasyonuna kadar her şeyi içeren bir sistem Satıcısı olarak genel sorumluluk alır.

Omsa Metal factory

GEÇMİŞ

Omsa Metal, 2009 yılında taşeron olarak kuruldu. Eylül 2015’te Omsa, 6000 metrekarelik yeni bir modern fabrika kurdu. Şirket ayrıca robotik kaynakçı makineleri ve yüksek son metal işleme makineleri gibi yeni yüksek teknoloji makine yatırımlarına yatırım yaptı. Bu yatırımlar Omsa’yı en son teknoloji donanımlı metal işleme tesislerine dönüştürüyor. Üç yıl içinde Omsa, ihracatını İsveçli müşterilerine ve İsveçli ortağı SafetyRespect AB’ye on kat artırdı.