REFERANSLAR

Omsa, yüksek düzeyde hizmet, girişimci coşku ve teknik beceriler ile başarılı endüstriyel şirketler için Müşteri yararı yaratır. Telekom endüstrisinden Otomotiv endüstrisine farklı sektörlerde bir dizi müşterimiz var. Üç yıl içinde Omsa ihracatını Avrupa müşterilerine ve İsveçli ortak Safetyrespect’e on kat artırdı. Ürün geliştirmede destek olmaktan üretime kadar müşterilerimize yakın duruyoruz.

 

SafetyRespect edge protection specialist

SAFETYRESPECT

SafetyRespect saves lives through specialising in edge protection for the construction industry. High quality products with good durability is very important for them to create safe working environments for their customers. Omsa’s advanced equipment and structural methods create the right conditions for their quality requirements. Our system delivery approach enables fewer suppliers, improved control, faster deliveries and increased profitability for SafetyRespect.
www.safetyrespect.com


 

Tubi System

TUBI SYSTEM

TUBİ sistemi, tarım, inşaat ve diğer birçok sanayi alanlarında makinelerin yağlanması için çözümler üretmektedir ve tedarik etmektedir. TUBİ System AB 1959 yılında kurulmuş ve o zamandan beri yaklaşık 450.000 ürün üretip teslim etmiştir.
www.tubisystem.se