KALİTE

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gereksinimlerini karşılayan bir işletim sistemimiz var. Günlük çalışma, modern tesisimizde yapılandırılmış ve belgelenmiş bir şekilde yürütülmektedir. OMSA bir öğrenme organizasyonu olmak ve doğru kaliteyi elde etmek için çalışma yollarını sürekli gözden geçirmek için çaba göstermektedir. Kendi kalite laboratuvarımızda, üretilen ve monte edilmiş ürünler üzerinde devam eden kalite testleri yapıyoruz. Gelişmiş ekipman ve yapısal yöntemler doğru kalitede koşulları yaratır.

Product mounting - Omsa Metal

ÜRETİM YÖNETİMİ

Hızlı ve Doğrudan İletişim, müşteriler ve tedarikçiler için karlılık yaratır. Yönetim sistemimiz, üretimin her aşamasında kaynaklarımızı koordine eder. Müşteri çizimleri sayısallaştırılır ve imalatın her zaman doğru sürüme karşı yapılmasını sağlamak için sistemimize eklenir. Modern yazılım ve yetkili mühendislik personeli ile üretim, üretim süresini optimize etmek ve malzeme atıklarını en aza indirgemek için etkin bir şekilde planlanır ve kontrol edilir.


Logistics - Omsa Metal

LOJİSTİK

Planlama ve lojistik departmanımız, sipariş işleme, depolama ve nakliye ile ilgili müşteri temasıdır. Hızlı yanıt ve teslimat hassasiyeti için ön koşulları sağlamak. Biz genel Dokümantasyon, gümrük taşıma, taşıyıcıların seçimi konusunda danışmanlık ve güvenli ve verimli yükleme yürüten yardımcı olur.


Product development - Omsa Metal

ÜRÜN GELİŞTİRME AR-GE

Ar-Ge departmanımız müşterilerimiz için güçlü bir mühendislik kaynağıdır. Günlük olarak müşterilerin çizimlerini analiz eder ve ayrıntılı üretim çizimleri yaparız. Örnek üretim, test, hesaplamalar ve fiyat analizi yapıyoruz. En iyi tasarım ve uygun maliyetli üretimi belirlemek için şirket içi tasarlanmış prototipler yapabiliriz.